Весільні фотосесії у Вінниці

Весільна фотосесія - у саду неподалік Вінниці

Будь-який професійний фотограф знає, аби фото стало незабутнім та оригінальним, потрібно додати родзинку. Кролики, лабрадори чи голуби майстерно допоможуть Вам з цим впоратись. Не менш важлива для особливих фото локація: пропонуємо чарівний сад з великою кількістю фотозон. Також вдалим доповненням є природа навкруги - річка, озеро, ліс, поля та пагорби - усе це в Кролячій Садибі лише за 10 км від Вінниці.

Фотосесія - приємний спосіб провести час

Наші кролики, лабрадори та голуби - милі та виховані, лагідні та товариські, вони стануть чудовими партнерами для фотосесії. Фотосесія не потребує ніяких додаткових підготувань, можна просто приїхати і одразу влаштувати фотосесію, або просто приємно провести час із пухнастиками, або прогулятись у саду.

Також тваринки дуже подобаються дітям, тому вони будуть в захваті від нових друзів! А чудові фото будуть гріти своїм теплом спогадів навіть через багато років.

Весільна фотосесія - це теплі та приємні спогади

До Ваших послуг також неймовірний сад, який ми плекали на протязі десятиліть, потішить своєю красою і затишком. Це місце змогу відволіктись від повсякденної людської метушні. Сад стане прекрасним місцем для ваших фотосесій.

Наші тваринки будуть чудово виглядати разом з будь-якими костюмами та допоможуть зробити Ваші знімки справді унікальними, незалежно від Вашого стилю, від класичного до етно. Кролики, лабрадори чи голуби допоможуть зробити вашу фотосесію неймовірною, а головне залишать багато теплих, позитивних вражень.

→ Більше фото
Фотосесія у Вінниці
Наші клієнти про нас:
Вадим: Чудово провели час, дуже дружня атмосфера, гуляли по лісу і насолоджувались пейзажами Південного Бугу! Зробили чудові фото. Любуємось всією родиною і хвалимось знайомим!
Ольга: Все було супер! Дякую власникам, особливо Валентині, яку я постійно доставала різними запитаннями, а вона все слухала і ввічливо відповідала і радила щось корисне :) Кролики гарні і дуже лагідні! Одним словом, молодці! В Ланах ми чудово провели час! Дякуємо ще раз!
Олексій: Приїхали в Лани всією родиною, дорога зайняла всього 15 хвилин! Приїхали зарання домовившись на час, познайомились з власниками, погрались з неймовірно милими і товариськими лабрадорами, поспілкувались з природою і "перезавантажені" після міста та заряджені емоціями поїхали до дому. Обов'язково приїдемо ще не один раз!
Ігор: Садибу нам порекомендували знайомі, які вже тут були і залишились дуже задоволеними. Можемо підтвердити, що все і справді на висоті. Місце для фотосесії просто неймовірні, чудовий та доглянутий сад! Успіхів вам!
Віола: Замовляла фотосесію, але пішов дощ. Домовились про іншу дату без проблем. Дякую за розуміння. Рекомендую своїм подругам.
Завжди вам раді!
Залишились запитання?Дзвоніть: +38 097 825 42 92
Карта проїзду